Uzun Abiye Modelleri 2019

Uzun Abiye Modelleri farklı kesimlerde ve şık olan birçok modeli içinde barındırır. Bu nedenle de söz, nişan düğün, kına ya da farklı törenlerde bu elbiselerden çok fazla tercih edilir. Uzun abiyelerde bulunan detaylar da daha ağır bir şekilde kaşımıza çıkar. Uzun abiyeler sade modelleri çok fazla barındırmaz. Bu nedenle düğün denildiğinde kadınların giymek için aradığı en önemli parça abiye modeller olarak bilinmektedir. Abiye modeller arasında da uzun abiyeler en çok tercih edilenler arasında yer alır.

Yırtmaçlı Uzun Abiye Modelleri en çok tercih edilen ve dikkatleri üzerine çeken modeller arasında yer alır. Yırtmaçların hit olduğu bu sezonda abiyelerde tercih edilen kimi zaman derin kimi zaman da çift taraflı olan yırtmaçlar özellikle uzun boylu hanımlar için çok şık bir tercih olur. Farklı açılardan dekolte verilen uzun abiyelerde sırt ve boyunun ön plana çıktığı dekolteler bu sezonda karşımıza gelecek. Aynı zamanda canlı ve bir o kadarda soft renklerin tezatlığı ile yeni bir trend yaratılacak.

Farklı birçok modeli içinde barındıran uzun abiye modası, genellikle yüksek topuklarla kombinlenir. Bunun yanında dikkat çeken renkler de rahatlıkla bu tarz elbiselerde karşınıza çıkabilir. Kırmızı gibi, yeşilin soft tonları gibi renkler uzun elbiselerde karşımıza gelir. Sırt dekoltesi olan modellerden tercih edildiğinde saçların mutlaka toplu olması gerekir. Elbiselerle diğer tüm kombin tam olarak sağlanmalı ve uyum içinde olmasına dikkat edilmelidir.

Uzun Abiye Elbise Modası

Uzun abiye elbise modelleri daha ağır modelleri içinde barındırır. Hanımlar bu tarz özel gün ve gecelerde çok şık ve hoş görünmek isterler. Bu nedenle uzun abiye elbise modelleri daha ağır ve şık görünmek isteyen hanımlar için biçilmiş kaftan olarak değerlendirilebilir. Uzun abiye elbiseleri daha çok boyu uzun hanımlar tarafından tercih edilir ve edilmelidir. Çünkü uzun abiyeler kısa boylu hanımlarda boylarının daha da kısa durmasına neden olabilir. Topuklu ayakkabılar ile kullanıldığı zaman orta boylu hanımlarda da hoş ve şık bir görüntü elde edilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ