Saç Modelleri 2019

Saç Modelleri yen sezonda farklı modellerde ve hanımlar için özellikle farklı renklerde ve tonlarda modellerle dikkat çekici olmaya devam edecek. Beyler için bu sene ve öncesinde olduğu gibi kısa saç modelleri ile daha çok gündeme gelecek. Bu önümüzdeki senenin yani 2019’un saç modelleri arasında hanımlar için dalgalı saçlar ön planda olacak. Bu hem özel günlerde hem de günlük modellerde kullanılacak bir model olarak karşımıza gelecek.

Erkek Saç Modelleri biraz daha farklı modelleri içeriyor doğal olarak. Ancak bu sene üç numara tadında kısa saçlar çok fazla kullanıldı. 2019 sezonunda biraz uzun modeller ilgi çekici olacak. Erkekler için omuz hizasında olan gür ve sık saçlı beyler 2019 sezonunda çok fazla bir ek gerektirmeyen sade modeli ile kullanabilecekler. Çünkü bu saç tipleri çok sevilecek ve hit olacak.

Eski dönem saç modelleri revaçta olduğu için aslında cool bir görüntü elde etmeyi sağlıyor. Bu modeller her hanımın merak ettiği ama aslında bir türlü cesaret edemediği modeller olduğu için çeşitlilik de sunuyor. Bu modellerin kendi içinde de farklı bir çeşitliliğinin olması hanımların dikkatini çeken faktörler arasında yer alıyor.

Kadın Saç Trendleri

Kısa Bob kesimi ise daha çok yine ince saç teline sahip hanımların tercihi olacak. Bu saç modeli özellikle 2019 sezonunun ilkbaharında moda olacak. Sıcak hava koşullarında bu tarz modeller kullanmak her zaman avantaj taşıdığından bu modeli kullanmak rahatlık bakımından bir numaradır.

Özellikle 50’li ve 90’lı yıllarda çok moda idi, şimdi de tekrardan revaçta olduğu fark edilir bir şekilde ortada. Birçok kadının severek ve rahatlıkla kullandığı bu modeller her kadında hemen hemen aynı etkiyi yaratıyor demek mümkün. Kısa Bob kesimi ise daha çok yine ince saç teline sahip hanımların tercihi olacak. Bu saç modeli özellikle ilkbaharda moda olacak.

Uzun saç modelleri her kadına yakışabilecek ve özellikle de genç gösterecek modeller arasında yer alır. Uzun saç aşıklarına bakılacak olursa bu sezon onların sezonu olacak. Uzun saç artık kendisini biraz daha ön plana çıkaracak. Artık hanımlar yeni trende uyum sağlama amacı ile saçlarını kısaltmak zorunda kalmayacak. Yaz dönemlerinde uzun saçlar terletmeye ve bunaltmaya yatkınken, kış dönemi ise hanımları soğuğa karşı korur.

Saçların rengi, boyu, şekli gibi bir sürü noktada değişiklik yapıp yenilenmek isterler. Saç kestirmek ise genellikle olumsuz durumlarda daha depresif duygularla düşünülen bir durum olarak görülse de aslında saç kestirmek saçların yenilenmesi, daha sağlıklı uzaması ve güçlenmesi adına iyi bir seçenektir. Kısa saç modelleri de uzun saç modelleri de bu yeni sezonda trend olacak saç tipleri arasında yer alıyor.

Yaz Davetlerinde Kullanılan Saç Stilleri

Yaz davetlerinde saç modelleri bu sene özellikle kısa saçlı hanımlar için dalgalı modelleri dalgalı fönleri içinde barındırıyor. 2019 sezonunda yaz aylarından esintiler barındıran, birbirinden romantik ve havalı saç modelleri kombinleri ve şıklıkları tamamlamaya geliyor.

Dalgalı fönden çok bahsettik. Dalgalı fön asla risk almaz ve kesinlikle her anlamda iyi ve şık duracaktır. Bu modeller özellikle asimetrik kesimlerde kendisini çok güze gösterecek bir fırsatı yakalamış olur. Yarım topuz ise yine geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan ve her zaman sıklıkla karşımıza gelen modellerden biridir. Bu modeller önümüzdeki sene de kullanılacak olsa bile eşli popülerliğini yitirecek. Ancak yaz davetlerinde beyaz efil efil elbiselerle çok şık bir görüntü yakalamayı sağlar.

Yaz aylarında düğünler, nişanlar, kına geceleri bilindiği gibi gırla. Bu nedenle de düğün saçlarında zarf bir görüntü yakalamak adına düz taranmış topuzlar tercih edilebilir. Bunun yanında hareketli, doğal görünen dağınık topuzlar da rahatlıkla tercih edilebilir.

Yaz aylarında ve aslında kış sezonunda da sokak modası ile uydurulabilecek modellerden biri de at kuyruklarıdır hiç şüphesiz. At kuyrukları bu sezonda pürüzlü modelleri ile dikkat çekecek. Bunun nedeni ise daha doğal ve bir o kadar da salaş modeller elde etmek. Bu yüzden biraz pürüzlü at kuyruklarını bu sene görmek mümkün olacak. Bohem örgü modelleri de bu sene yaz davetlerinde moda olacak.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ