Puantiyeli Elbise Modelleri 2019

Puantiyeli Elbise modelleri her alanda rahatlıkla kullanılabilen modelleri içinde barındırdığı için hanımlar bu konuda sıkıntı çekmezler. Puantiyeli elbise tercihlerinde boy ve kiloya uygun şekilde modeller denenmeli ve tercih edilmelidir. Tercih sırasında da büyük puantiyeli mi yoksa küçük puantiyeli mi olacağına karar verilmesi anlamına da gelir. Puantiyeli modeller her zaman sokak modasında kullanılan parçalardan olmuştur.

Puantiyeli Elbise ler genellikle sokakta kullanılır dedik ama abiye modellerde de Puantiye detaylı elbiselere rastlamak mümkündür. . Spor modeller olarak görülse de aslında rahatlıkla düğün, nişan, mezuniyet ya da farklı tören ya da davetlerde de kullanılabilir. Bu sene kırmızı ve siyah üzerine beyaz puantiyelerin trend olduğu modeller artık geride kalıyor ve daha çok farklı renklerin birbirleri ile uyumu ortaya çıkaran modeller modaya katılıyor.

Puantiyeli abiye modelleri hanımların özellikle de yaz sezonunda kullandıkları elbiseler arasında yer aldığı için çok fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. 2019 sezonunda da gözler önüne gelecek olan puantiyeli abiyeler bir zamanların en popüler modelleri arasında yer alıyordu. Kabarık etekler ve uzun modeller hanımlar tarafından sıklıkla tercih ediliyordu. Yeni sezonda puantiyeli modeller tekrar hit olmaya başladı.

Puantiye Modası Yeni Sezon

1950 ve 1960 havası taşıyan puantiye desenler olduğunuzdan daha şirin ve şık görünmenizi sağlayacak. 2018 yaz sokak modasında puantiyeli elbiseler rahat ve nostaljik kombinlerin vazgeçilmezi haline geldi. Abiye modeller yanında bluz, elbise ya da tulum gibi modellerde de Puantiye detaylarına rastlamak mümkündür.

Canlı renklerle çok fazla tercih edilen puantiyeli modeller beyaz ve herhangi bir rengin beyaz ile uyumu kullanılarak tasarlanır. Bu da yaz mevsiminde en çok tercih edilen, kırmızı, sarı, mavi, yeşil gibi canlı tonları beraberinde getirirken; pastel tonların da kullanımına rastlanabilir.

Zayıf görünmek adına bazı modellerin bir beden küçük ebatları seçilebilir. Ancak puantiyeli abiyeler bunu kaldırmaz. Çünkü beneklerdeki esneme her türlü ele verecektir. Ancak bu durum da her zaman için geçerli değildir. Bu konuda devreye elbisenin yapıldığı kumaş girer.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ