Pareo Modelleri 2019

Pareo Modelleri nde bu yaz işleme ve motif gibi detaylara rastlayabilirsiniz. Bu sene sadece pareolarda değil birçok giyim eşya ve dekorasyon ürünlerinde motif ve işlemeler moda oldu. Şimdi bu motif ve işleme modasını plajlara da taşıma vakti geldi. Deniz kenarında maviliğin verdiği huzuru devam ettirmek adına yine pareolarınızda mavi veya yeşil tonlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle yeşil ve tonları bu sene çok moda!

2019 Pareo Modelleri nde bu yaz işleme ve motif gibi detaylara rastlayabilirsiniz. Bu sene sadece pareolarda değil birçok giyim eşya ve dekorasyon ürünlerinde motif ve işlemeler moda oldu. Artık bu sezon bu motif ve işleme modasını plajlara da taşıma vakti geldi. Ayrıca yeşilin yanında devreye bir de tropik desenler giriyor. Eğer düz renk ve sade bir mayo veya bikininiz varsa bu tropik desenler sizin için doğru tercih olacaktır. Bu sene de yine renkli ve desenli modeller hit olacak!

Pareo Modası

Deniz kenarında maviliğin verdiği huzuru devam ettirmek adına yine pareolarınızda mavi veya yeşil tonlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle yeşil ve tonları bu sene çokmoda. Ayrıca yeşilin yanında devreye bir de tropik desenler giriyor. Eğer düz renk ve sade bir mayo veya bikininiz varsa bu tropik desenler sizin için doğru tercih olacaktır. Tabi desenli ve oldukça kalabalık bir bikini veya mayo için de tam tersi söz konusudur.

Çiçekli ve tropik desenlerin yanında karikatürlü modeller de bu sene plajlarda çok fazla görünecek modeller arasında yer alıyor. Çeşitli renk ve karikatür desenlerinin çizgileri sizin için hoş bir görüntü ve hava sağlayabilir. Bu sene karikatür ve çiçek desenli pareoların yanında püsküllü ve dantel detaylı pareolar da tercih edilmeye devam edecek.

Şifon seçimlerinde kilolu hanımlar için de iyi bir tercih olacaktır. Bunun dışında pareo seçiminde çabuk kuruyan ve ağırlık yapmayan kumaşlar oldukça önemlidir. Yaz sıcağında o ağırlıkla dolaşmak sizin için yorucu ve aynı zamanda terletici olabilir. Bu nedenle şifon tercih etmek her zaman avantajlıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ