Örgü Boyunluk Modelleri 2019

Kış aylarının yaklaşması ile soğuyan havalar dolaplarımızda yenilenmeye, baza altlarından kışlıkları çıkarmaya başladık. Bununla beraber Örgü Boyunluk Modelleri de meydana çıkmaya başladı. Farklı ve renkli modellere yer verilen boyunluklar, ipin kalınlıklarına göre bahar aylarında da kullanılabilir. Örgü modellerin yanında polar ya da farklı kumaşlardan olan modelleri de karşımıza gelir. Bu şekilde kış mevsimini sıcacık geçirmemizi sağlayan aksesuarlar arasındadır.

Örgü Boyunluk Modelleri tüm kıyafetler ile uyum sağlayabilen aksesuarlar arasında yer alır. Bu şekilde kullanım alanı bol olan bir üründür. Hem farklı bir hava katan hem de hemen hemen her kombine uyum sağlayan bir aksesuardır. Hem spor hem de şık kombinleri tamamlarken kullanılabilir. Son dönemde de çok fazla rastlanan ve internette de tariflerine örneklerine yapılışlarına göz atılan aksesuarlardan biridir.

Örgü boyunluklar arasında tığ işi olan modeller de bulunur. Bunlar için ise daha çok bahar döneminde kullanılır. Bu nedenle farklı modellerini işlemeli ve dantel desenli modellerini sıklıkla tığ işi olarak görebilirsiniz.

Örgü Boyunluk Örnekleri

Örgü boyunluklarda farklı desenler tamamen sizin el becerinize kalmış durumda. Bu nedenle de yapabildiğiniz deseni en iyi şekilde kurgulamaya çalışmanız hoş bir görüntü yaratır. Bu kış için örgü boyunluklarda geometrik desenlerin hakim olduğunu görmek mümkündür. Bunun yanında yine farklı kombinlenen çizgiler, zikzaklar, yamuk çizgiler gibi desenler de ön planda olacak.

Akıllı ipler de bildiğiniz gibi son dönemlerde kullanılan ipler arasında. Aslında bir dönem kullanılıp geri bırakıldıktan sonra, şimdi ise tekrardan gündeme gelmeye başladı. Bu şekilde en kolay örgü motifi ile bile farklı desenleri olan boyunluklar yapılabilir. Hem satın olarak hem de kendinizin yaparak elde edebileceğiniz boyunlukların kullanım kolaylığının olması ve rahatlığı onları kullanışlı bir hediye seçeneği olarak da gösterir. Bu nedenle eğer yeteneğiniz varsa ve yapabiliyorsanız yakınlarınıza küçük hediyelerde bulunabilirsiniz.

Kış aylarına renk katmak için canlı renklerin kullanıldığı modellerde kar tanesi motifli örnekler dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Soft renkler ise her zamanki gibi vazgeçilmezler arasında.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ