Kişiselleştirilebilir Saç Bakım Ürünü Dr. Savon

Hem kadınların hem de erkeklerin en büyük problemlerinden birisi saç bakımıdır. Bu işlem tahmin edildiğinden çok daha karmaşık olabilir. Çünkü hiç kimsenin saçı bir diğeriyle aynı değildir. Aynı parmak izinde olduğu gibi saç bakımında da kişiye özel bir yol izlenmelidir. Piyasada onlarca saç bakımı ürünü varken hangisinin gerçekten saçımıza iyi geleceğini bilemeyiz. Bu sorunu misyon edinerek yola çıkan Dr. Savon,  kişiselleştirilebilir şampuan ürününü saç bakım sorunu olanlar için sunuyor.

Dünyada birçok şampuan ve saç bakım üreticisinin yapamadığını yapıp küresel anlamda kişiselleştirilebilir saç bakım ürünüyle kullanıcılarına hizmet veren Dr. Savon, 7’den 70’e herkesin kullanabileceği bir platformla karşımıza çıkıyor. Saçlarınızın türü ve çeşidi ne olursa olsun kişiselleştirilebilir saç bakım ürünleri arasında tercih edeceğiniz ilk ve tek marka olan Dr. Savon, sektörün lideri konumunda.

Diğer Saç Bakım Ürünlerine Göre Dr. Savon’un Avantajları Nelerdir?

Hepimiz saç problemleriyle karşı karşıya kalabiliyoruz. Gerek fizyolojik nedenlerden gerekse çevre ve hava koşullarından dolayı saçımız yıpranabiliyor, zayıflayabiliyor. Bizim için büyük bir sorun olan saç bakımı için hangi ürünü tercih edeceğimizi bilemiyoruz. Marketlerde ve mağazalarda gördüğümüz saç bakım ürünleri bize gerçek anlamda iyi bir bakım performansı vermez. İçeriği zayıf bu standart ürünlere göre oldukça iyileştirici maddeler içeren Dr. Savon saçlarınızın karakteristiğine uygun bir şekilde bakım gerçekleştirmektedir. Bu anlamda diğer saç bakım ürünlerine göre üstün durumdadır.

Dr. Savon Bu Bakım Ürününü Neden Kişiselleştirilebilir Olarak Sunuyor?

Görsel anlamda insan profilinin en önemli 3 bölgesinden birisi olan saçlarımız kuru, nemli, uzun, kısa veya dalgalı olabiliyor. Saç yapımız değişiklik gösterdiğinde saç bakımını da değiştirmemiz gerekir. Dr. Savon saç bakım ürünü ise talebinize uygun olarak size özel bir formül oluşturarak daha yararlı bir bakım ürünü elde etmenize olanak sağlıyor. Online platform üzerinden ideal saç bakım ürününüzü oluşturabilirsiniz. Bu da tamamen kişisel bir ürün ile karşılaşacağınız anlamına geliyor. Dr. Savon size 10 milyondan fazla formülden birisini sunacaktır.

Dr. Savon Kişiselleştirilebilir Şampuan’ın İçeriği

Saç bakım ürünlerini seçerken mutlaka içeriğine ve zararlı maddeler içerip içermediğine bakmalıyız. Oldukça hassas ve narin olan saçlarımız için faydalı olabilecek maddeleri ve vitaminleri hem yediklerimizden hem de kullandığımız bakım ürünlerinden temin etmemiz gerekir. Paraben, boya, tuz ve SLS/SLES gibi vücuda zararlı maddeler içermeyen Dr. Savon, saçlarınızı yalnızca görsel anlamda değil; sağlık açısından da düşünmektedir. Dr. Savon saç sağlığını korumak ve mevcut saç sorunlarının üstesinden gelmek için tasarlanmıştır.

Dr. Savon’un Online Platform Anketinin Amacı Nedir?

Saç tipiniz, saç yapınız, nem durumu ve yıkama sıklığı gibi etkenlerden yola çıkarak saç bakım hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için online platform üzerinden anket doldurmalısınız. Bu anket sonucunda size özel bir formül oluşturulacaktır. Sadece ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak alacağınız verim maksimize edilecektir. Dr. Savon’un anketinin amacı da budur.

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ