Kısa Saç Modelleri 2019

Kısa Saç Modelleri arasında Bob kesim de yer alıyor. Arkaları kısa ve kabarık öne doğru da simetrik uzayan saç modeli neredeyse her kadına yakışıyor diyebiliriz. Lob saç modeli bob saç modelinin daha uzun halidir. Enseden kabarık olarak ya da asimetrik olarak kesilebilir. Ne kısa ne de uzun olan bu saç modeli her saç tipindeki kadınlara yakışıyor. Dalgalı kesimi ile saçınızı daha hacimli gösterecek olan saç modelini şekillendirmek için daha az zaman harcamanız gerekiyor.

Kadınlar saçlarına daima önem gösterir ve dikkat ederler. Bu nedenle saçlarının daima bakımlı olmasına değer gösterirler. Geçtiğimiz senelerde kısa saç modelleri modayken bu sene daha çok uzun saç modelleri trend oldu. Uzun saç bakımı ise oldukça zor ve sabır isteyen modellerdir. 201 Kısa Saç Modelleri nde doğal kesim ya da doğal çizgiler yerine artık daha keskin hatlar ve belirgin kesimler moda oluyor.

Saçlarınıza fazla zaman harcamadan güzel görünmesini istiyorsanız kesinlikle bu modelleri denemelisiniz. Kısa saç modelleri arasında yer alan katlı bob kesim, dağınık kullanılan bir model. Uzun yıllar boyunca trend olan bu saç modeli saçın ön kısmı yan kısımlara göre daha kısa oluyor. Buna ek olarak saçın ön kısmında burun hizasından itibaren katlar bulunuyor.

Kısa Saç Modası

Önleri hareketli kısa saç modeli de bu sezonun en tercih edilen modellerinden birisi. Çene hizasında önlerde katları bulunan hareketli kısa saç modellerinden birisi. Saçınızı yıkayıp köpükle biraz şekil verdikten sonra saçınız dışarı çıkmak için hazır olacak.

Keskin çizgiler de özellikle ince saç telli hanımların hoşlanacağı türden modellerdir. Bu kesim tarzı kendisini en çok ince telde belli edecek. Bu nedenle de ince saç teline sahip hanımlar bu sene daha şanslı diyebiliriz.

Eski dönem saç modelleri revaçta olduğu için aslında cool bir görüntü elde etmeyi sağlıyor. Bu modeller her hanımın merak ettiği ama aslında bir türlü cesaret edemediği modeller olduğu için çeşitlilik de sunarak tercih imkanını da arttırıyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ