Kısa Kıvırcık Saç Modelleri 2019

Önceki yıllarda kolaylığı ile en çok tercih edilen kadınların gözdesi uzun saçlar zaman ilerledikçe ve trendlerin değişimi ile kısalmaya başladılar. Özellikle Kıvırcık Saç Modelleri nde artık kısa saçlar daha çok beğeniliyor. Uzun saçlara göre daha kolay olduğu anlaşılan kısa saçlar son zamanlarda çok fazla tercih ediliyor. Peki saçınıza nasıl şekil verecekseniz? İşte bu soruya cevap olarak saçlarınız kısa ve aynı zamanda kıvırcıksa size yakışabilecek kullanmak isteyeceğiniz bazı 2019 için güzel modeller var.

Kısa Saç Modelleri arasında yer alan birçok kesim şekli var. Bu modeller kıvırcık saçlı hanımlar tarafından da son dönemde kullanılan modellerdendir. En çok tercih edilenlerden biri kısa küt saç kesimi; yüzünüz küçük ise aradığınız model bu olabilir çünkü yüzünüzü çok iyi bir şekilde bu model ile ortaya çıkarabilirsiniz.

Kahküllü Bob Saç Kesimi;

Yüzünüzün yapısını yuvarlak olarak gösteren bir modeldir ve son zamanda olduğu gibi 2019 içinde kullanılacak güzel bir modeldir. Ancak herkese uygun olmayacak bu kesim için dikkat etmek gerekebilir.

Balyajlı Bob Saç Modeli;

Balyaj uygulaması ile katlar daha belirgin ve dolgun görünerek saçlarınıza güzel bir hava katabilirsiniz.

Retro Saç Kesimi;

2018 saç trendleri arasında olan ve 2019 yılında da yerini koruyacak olan geçmiş yıllara yenelik güzel ve ihtişamlı saçların olduğu saç kesimi.

Pixie Saç Kesimi;

Çok kısa olan bu saç kesimi genellikle erkek şeklinde saç kesimi olarak görülebilir. Ancak son zamanlarda biraz daha uzun olacak şekilde değişen bu model katlı ve uzun kesim halini almaya başladı. Bir yöne doğru yatırılan veya dağınık bırakılan saçlar bu modelin artık birer parçası halini aldılar. Ayrıca artık ufak kahküller bu modele dahil olmuş durumda. Aslında son zamanlar ile erkek çocuğunu andıran farklı tiplerdeki kısa saçların hepsini bu modele katmak en doğrusu gibi olabilir.

Hacimli Bukleler Saç Kesimi;

Kabarık ve yoğun saçların olduğu sık bir modeldir. İnce ve hacimli buklelerin olduğu çok şık kıvırcık saçları denemek isteyebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ