Kış Trendleri 2019

2019’un Kış Trendleri arasında katı bir tavır sergileyen modeller yer alıyor. Bu nedenle keskin modeller ve sert geçişler 2019 kışının trendleri arasında olacak. Farklı renklerin keskin geçişleri dışında aynı zamanda kumaş seçimi desenlerdeki farklı detaylar bu modellerin içinde yer alıyor. Birçok modelin rengin ve desenin yer aldığı modeller arasında uzay çağı trendi en dikkat çekici olan ve bir o kadar da ilginç gelen detaylardan biri. Uzay çağı trendiyle farklı modeller gümüş griler ve parlak kumaşlar dikkatleri çekiyor. Gardırobunuzda geleceğe yönelik modeller yer alsın istiyorsanız kesinlikle bu parçalardan almalısınız.

Kış Trendleri arasında yer alan diğer bir dikkat çekici detay ise hayvan figürleri ve desenleri diyebiliriz. Postlar, farklı figürler ya da leopar, zebra gibi post desenleri hanımların şimdiden dikkatini çekmeye başladı. Kaplan, leopar gibi iddialı modeller cesur, cüretkar ve özgür ruhu temsil edip hanımların kendisini ifade etme biçimini kolaylaştırıyor. Deri detaylara gelecek olursak 2019 kışının en çok rastlanan detaylarından biri de deri modeller olacak. Gerek ceketler gerek montlar gerek ayakkabılar gerek ise aksesuar anlamında birçok model gündeme gelecek. Hem sokak modasına hem günlük şıklığa hem de ofis modasına uyum sağlayan modeller deri formlarda karşımıza gelecek.

Pelerinler, bu sezonda tekrar gündeme gelmeye başladı. Aslında panço olarak yine etkisini çok fazla kaybetmeyen pelerin modası farklı modelleri ve pançoya göre daha uzun olan modelleri ile dikkatleri üzerine çeken diğer parçalardan biri olarak geliyor.

2019 Kış Modası

Uzay modasının yanında aynı zamanda gümüş grilerin ve parlak modellerin dikkatleri çektiği de aşikar bir durum. Özellikle tören ya da düğün gibi davetlerde metalik ve parlak parçalar dikkatleri çekmeye başladı.

Tüvit ise son zamanlarda yavaş yavaş gelerek şimdilerde severek kullanılan bir model haline geldi. Aslında tam olarak kullanıma alışılmasa da kış sezonunda damga vuracak modeller arasında yer alacak. Kahverengi tonları sadece deri ceketlerde değil aynı zamanda vintage modellerde de dikkat çeken renkler arasında olmaya devam edecek.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ