Kır Düğünü Saç Modelleri 2019

Yaz düğünleri için vazgeçilmez mekanlar arasında kır düğünleri yer alır. Kır düğünleri yaz aylarında en sevilen formatlardan biridir. Bu öze günde saç modeli belirlemek de konsept belirlemek gibi zordur aslında. Kır Düğünü Saç Modelleri arasında en çok salık modeller dikkat çeker. Bu yüzden salık modeller daha çok tercih edilir. Kır düğünlerinde doğal bir ortam oluştuğu için saç modellerinde de doğal görünümlü modellere ağırlık verilmelidir.

Kır Düğünü Saç Modelleri nde açık saçların, rüzgar etkisi ile dağılarak uçuş uçuş ve havalı bir görüntü yaratılarak beğenileri üzerine çeker. Doğal görünüm yaratmak adına saç modellerinde mutlaka çiçek ya da yaprak detaylı aksesuarlara yer vermek gerekir. Bu şekilde detaylarla saçlar daha güzel görünecektir. Seçilen elbiseye ya da bu bir gelinlik ise gelinliğe uyumlu aksesuarların tercih edilmesi de önemlidir. Bu şekilde kombin daha rahat ön plana çıkar.

Saç modellerinde gelin adayı için aksesuar kullanılarak farklı görüntüler vermek de mümkün. Bu nedenle alında damat adaylarının da kıyafeti ile bağdaştırılarak yapılabilir. Saç aksesuarı çiçekli modellerden seçildiyse bu çiçek detaylarından damatlıkta yaka kısmında ya da ön cepte kullanılabilir.

Kır Düğünü Saç Stili 2019

Salık saç modelleri tercih edilirken bunun yanında örgü saç modelleri de çok fazla kullanılan modellerdendir. Kullanılan taç ve toka modelleri örgü saç modellerinde de tercih edilebilir. Bu yüzden saç modelleri kolaylıkla şık bir hale getirilebilir. Örgü saç modellerinde ise sımsıkı balık sırtı gibi modeller dışında daha geniş ve gevşek örgü modelleri tercih edilir.

Dalgalı saç stilleri de diğer seçenekler arasında yer alan modellerdendir. Su dalgası hem hafif hem de doğal bir görüntü sağlar. Bu nedenle de kır düğünü ya da kumsal düğünleri için biçilmiş kaftandır. Sımsıkı alttan ya da tepeden topuzlar ise asla tercih edilmemesi gereken modellerdendir. Düz fönlü modeller de taç ve tokalarla süslenerek tercih edilebilen nadir modellerdendir. Ancak bu modeller çok basit olarak düşünüldüğünden diğer modellere göre çok daha az tercih edilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ