Katlı Kısa Saç Modelleri 2019

Kısa Katlı Saç larda katlı modeller hem şık ve güzel hem de herkese uygun ve kullanılabilecek modellerdendir. Uzun katlı saçlarda başlayan bu modeller kısa saçların moda olması ve yaygınlaşması ile kısa saçlarda da görülmeye başlandı. Her saç uzunluğuna rahatlıkla uygulanan bu kesim ile çok fazla farklı stil ortaya çıkmakta. Katlı kısa saç modellerine sahip olmak istiyorsanız aradığınız modeller buradan göz atabilirsiniz.

 

Kısa Katlı Saç lar da pixie modeli kısa ve erkek tipi saç kesimine sahip olan bu modelde saç aralarında küçük katlar saçınızı o erkek tipi kesimden ayırarak aradığınız güzel tarzı ortaya çıkaracaktır. Genellikle yüzü küçük kadınlara daha çok yakışan bu saç kesimini erkek modelinden ayıran bir diğer etken ise saçınızın rengidir ki bu tamamen kişiye özel kalmaktadır.

Kısa Saç Modası

Kaküllü Katlı Bob Saç Modeli; Tüm alnınızı kapatan kakülünüz ve saçınızdaki katlar bu modelin oluşmasını sağlar. Yüz seklinize göre kesilen kısalıkta saçlarınız ve kakülünüzün birleşimi ile çok güzel bir saç modeline kavuşmuş olursunuz.

Kısa Katlı Mikro Bob Saç Modeli; Süper kısa saç kesimi ve kaküller ile olan birliktelik sayesinde gözleriniz tamamen dikkat çekecektir. Modern klasik bob saç kesiminin yerine son zamanlarda geçmesi beklenen bu modelde doğal renkler saçınıza extra güzellik katacaktır.

Asimetrik Kısa Katlı Saç Modeli; Sol göz ve yüzünüzün bir kısmını kapatan saçınız çenenizin altına kadar uzanan katları ile birlikte dururken saçınızın diğer bölümü yandan katlı bir şekilde inerek durur. Genellikle iki renk beraber olarak boyanan saçlarda ayrı bir güzelliği olan etkileyici bir modeldir.

Çene Hizasında Kısa Katlı Bob Saç Modeli; Keskin hatları olan bir saç kesimi şeklidir. Katlar kısa atılıp keskin olarak ortada oluşlarının yanı sıra klasik bir duruşu vardır. Genel olarak kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip olanlar için gayet güzel ve modern bir modeldir.

Keskin Hatlı Rocker Kısa Saç Modeli; Yüzü dar olanlar için güzel bir seçimdir. Saçınızdaki hatlar hareketli ve dağınık olarak yüzünüzü çevreler ve kullanımı kolay bir modeldir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ