Kadife Pantolon Modelleri 2019

Kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan Kadife Pantolon lar çok sık tercih edilen parçalardandır. Bu nedenle kombinlnemsi kolay ve aynı zamanda sıcak tutan modellerdendir. Özellikle hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılması bu parçayı kullanışlı hale getiriyor. Aynı zaman da kombinlemesi de kolay olduğu için çokça tercih edilir. Kırmızı, kahve ve taba tonlarının yoğun olarak tercih edildiği kadife pantolonlar her tür modeli de içinde barındırır.

Kadife Pantolon lar skinny, İspanyol paça gibi birçok modelde kadife kullanılır. Dizüstünde bacakları saran, diz altında ise genişleyen bir yapıya sahip İspanyol paçalar, bel üstü ve bel altı olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılmaktadır. Bu anlamda da kolayca seçim yapmak da mümkündür. Topuklu ayakkabılarla çok şık görüntüler ede edilen bu modeller iş hayatı ya da sokak modasında da kullanılabilen parçalardan biri haline geldi.

Bel altı modellerin daha çok tercih edildiği ve gri, lacivert, siyah gibi renklerde tasarlanan skinny jeanler özellikle zayıf hanımların en öncelikli tercihlerinden oluyor, özellikle de kış aylarında. Kilolu hanımların ise bu tarz modellerden kesinlikle uzak durması gerekiyor. Kadife skinny modeller kilolu hanımların daha da kilolu durmasına neden olan parçalardandır.

2019 Kadife Pantolon Modası

Kadife pantolonlar her zaman için kış ayarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Hem erkek hem de kadınlar için modellerinin olması ise çok büyük bir avantajdır. Rahat bir kesim ve boru bacaya sahip bu modellerde ise kahverengi, yeşil, kırmızı, mor gibi değişik ve çarpıcı renkler kullanılıyor. En çok tercih edilen ve kış aylarının vazgeçilmezi olan regular kesim kadife pantolonlar, her kilodaki kadın ve erkeğe uyum sağlar ve rahatlıkla tercih edilebilir.

Kadifenin modası her zaman sık sık gündeme gelen ve geçmeyen bir şekilde devamediyor. Pantolonlar genel olarak hem erkeklerin hem de kadınların ortak kullandıkları parçalar olduklarından dolayı kış için şıklığı yakalamak çok kolay olacak. Bu modelleri her zaman birçok alanda kullanmak, kombin ederek seçmek ve de tercih etmek çok kolaydır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ