Gelinlik Aksesuarları 2019

Gelinlik Aksesuarları dendiği zaman akla ilk gelen şüphesiz ki gelin çiçekleridir. Genelde gösterişli olmayan sade modeller gelin adaylarının tercihleri arasında yer alır. Ancak capcanlı renkler güller, kır çiçekleri ve papatyalar da düğünün yapılacağı mekana göre tercih edilir. Bu nedenle çiçek tercihi sona bırakılırsa daha rahat edilebilir.

Gelinlik Aksesuarları seçiminde mevsime göre moda olan renkleri temel alarak alış verişe çıkmanızda fayda var. Kış düğünlerinde genellikle kürk kullanılır bunların rengini belirlemek de size bağlıdır. Bu renk seçiminde modaya uygun olmaya çalışmak gerek. Kürk, eldiven veya bolero kış gelinleri için güzel bir tercih olacaktır. İlkbahar veya yaz gelini olacaksanız tacınızı kır çiçekleri şeklinde tercih edebilirsiniz.

Renkli parlak taşlarla süslenmiş taçlar, takılar, çiçek gibi aksesuarlar şıklığınızı tamamlamaya yardımcı en büyük parçalardır. Tüm bunları seçerken düğünün olduğu mevsim, tercih edilen saç ve gelinlik modeli, yapılmak istenen makyaj, düğünün yapılacağı mekân gibi birçok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Salonda olmayan bir gelin için elde eldiven veya taç olması pek de uygun olmayabilir. Ancak kumsal düğününde de bu gibi aksesuarlara ara sıra yer verilebilir.

2019 Gelinlik Aksesuarlarında Moda

Sahil kenarında veya kumsalda bir düğün yapacaksanız kesinlikle sade olmanız gerekir. Saçınızda beyaz bir çiçek belki sade bir şapka ve eğer kır düğünü varsa da olmazsa olmazımız kır çiçekleri. Saçlarınızı ve belinizi kır çiçekleriyle süslemeniz en önemli detaylardan. Bunu kesinlikle atlamamanız gerekir.

Gelin tacına gelecek olunursa bu parça, en göz kamaştırıcı parçalardan biridir. gelin tacı her zaman için farklı modelleri bulundurmasa da değişik süslemelerle karşımıza gelir. Konumlarını da kesinlikle başın üst kısmı olarak nitelendirmemek gerekir. Bunu daha çok saç modeline göre belirlemekte fayda vardır. Aynı zamanda çok devasa ve kabarık saç modelleri için farklı modeller de mevcut. Bu nedenle gelinlik ve düğün konsepti yine çok önemlidir. Örneğin bir kır düğününde dağınık bir topuz ve kır çiçekleriyle hazırlanan gelin taçları çok fazla dikkat çekici modeller arasında yer alır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ