Moda Model

En Tarz Bot Modelleri 2019

15.10.2018
388
En Tarz Bot Modelleri 2019

Kışın gelmesi ile birlikte bot, çizme gibi modellerin beğenilmeye devam ediyor. Kış gelince ayak sağlığı ve sağlıklı En Tarz Bot lar bu sezon birçok modeli ile kadınların beğenisine sunuyor. Hava şartlarına aldırış etmeden seçilen kışlık botlar hanımların ilgisini çekiyor. Süet, deri ve rugan bot modelleri ayakları ısıtacak modeller kış sezonu için raflarda yerini almaya hazırlanıyor. Kombinlerin tamamlanmasında çok büyük faydası olan botlar sonbaharın sonlarından ilkbahar başlarına kadar olan dönemde kullanılmaya devam eder.

En Tarz Bot modelleri gerek sokak modasında gerek ise diğer davetlerde ve hatta ofis şıklığında da rahatlıkla tercih edilebilecek bot modelleri elbette ki mevcut. Süet topuklu botlar son senelerde çok fazla beğenilip tercih ediliyor. Gerek sivri topuk gerek kalın topuk modeller hanımların ofis tercihlerine yakışan modeller arasında yer alır.

Topuklu modeller arasında kısa, uzun, kadife ya da süet botlar yer alabiliyor. Eğer ofis şıklığı için bot kullanılacaksa sivri topuklu modeller genelde daha çok tercih ediliyor. Bu tip modeller ceketlerle ya da kalem pantolon modelleri ile kombinlenebilir.

Yeni Sezon Bot Modelleri

Kalın tabanlı botlar 2017 sezonunda çok fazla tercih edilen ve birçok kadının da severek kullandığı bot modelleri arasında yer alıyordu. Bu sene yeni sezonda tekrar gündeme gelmeye başlayan kalın tabanlı ve daha çok asker botunu andıran ya da postal olarak tabir edilen botlar bu 2019 sezonu için hanımların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Daha çok genç kızların ve aslında kısa boylu hanımların tercih ettiği bu bot modelleri sokak modasını da simgeleyecek.

Klasik botlar ise her yere uyum sağlayan hafif topuklu ve genellikle hanımlar tarafından siyah olarak tercih edilen bu modeller çok fazla kullanılır. Gerçekten de her yere uyum sağlaması nedeni ile çok kullanışlı ve kolaydır.

Hem spor hem de modern tarzı yansıtan çorap bilekte bot çizmelerle sokaklarda özgürlüğü yansıtan modeller ise bu sezonda çok fazla dikkatleri toplayan bir bot türü. Renkelrinin ve modellerinin bu sezon daha farklı olduğu çorap botlar, 2019’da gözde olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.