En Şık Abiye Elbise Modelleri 2019

En Şık Abiye modelleri arasında başta straplez modeller geliyor. Özellikle 2019 sezonunda çok fazla gündeme gelecek olan modeller arasında yer alan straplezler hanımlar tarafından da sıklıkla beğenilmeye başladı. bu da çok fazla artmasına ve tasarımların da bu tarz modellere yönelmesine sebep oldu. Bu şekilde birçok alanda straplez modellerin kullanımı artmaya başladı. 2019 sezonunda da bu tarz modeller artmaya ve aynı şekilde kullanılmaya devam edecek.

En Şık Abiye elbiseler bu sezonda yaz aylarında dikkat çeken modelleriydi. Ancak kış aylarında da bu şıklık devam edecek. Dekolteli modeller bu senenin hitlerinden oldu. Sırt, bacak, göğüs ve boyun kısımlarındaki dekolteler göz kamaştıran görüntüleri beraberinde getirdi. Bu modeller doğru kumaş ile birleştiğinde ise tam bir görüntü ziyafeti ortaya çıktı.

Bacak ve göğüs dekoltesinin yer verildiği uzun abiye elbiseler 2019’da farklı kumaşlarda ve formlarda hanımların karşısına gelecek. Bu kumaşlar arasında parlak ya da saten modeller çok sık yer bulacak. Göğüs dekoltesinin ince bir şerit olarak karın hizasına kadar uzadığı ve kalçadan başlayarak topuklara kadar uzanan uzun elbiseleri süsleyen yırtmaçlar hit olacak modeller arasında yer alıyor.

Dantelli Abiye Modelleri 2019

Dekoratif eşyalardan giyime bir çok alanda kullanılan dantel, abiye elbiselerde de sıklıkla kullanılan detaylardan biri haline geldi. Birçok abiyede de sıklıkla rastladığımız Dantelli abiye elbiseler hanımların her törende ve davette (modele göre) kullanılabilirler. Özellikle de siyah ve beyaz gibi asilliği, şıklığı ve sadeliği simgeleyen iki özel renk ile uyumlandığında adeta göz kamaştıran bu detay diğer renklerle de uyum yakalamakta hiç zorlanmıyor.

Dantelli modellerle farklı görünümlerde farklı davetlere katılmak da mümkündür. Siz de tarzınıza uygun olan modeli belirleyerek nişanlarda, düğünlerde, doğum günü partilerinde, mezuniyet balolarında ve daha birçok özel organizasyonda dantelli abiye tercih ederek gecenin yıldızı olmayı çok kolay bir şekilde başarmanız mümkün olur.

Dekolteli Abiye Modeller

Dekolteli abiye modeller her zaman çok fazla tercih edilmese de 2018 – 2019 sezonunda çok fazla yer aldı ve önümüzdeki sezonda da yer almaya devam edecek. Genellikle sırt dekoltesi bayanların son dönemde tercih ettikleri abiye modelleridir. Bu modeller bu dekolte, gelinlik modellerinde de sıklıkla tercih edilir.

İddialı giyinmeyi seven hanımlar için oldukça cesur modeller de vardır. Dekolteler farklı bölgelerde bulunması nedeni ile seçilen elbiselerde vücudun iyi tanınması gerekir ve vücuda uygun dekolte seçmek gerekir. Dekolteli Abiye Elbise Modelleri taşıması biraz zor olan elbiselerdir. Bu nedenle kulağa kullanım açısından rahat gelmiyor olsa da uygun modeli bulduktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Örneğin uzun boylu hanımlar için bacak dekoltesi oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Düğün İçin Abiye Modelleri

Düğün abiyeleri için eğer çok iddialı olunmak isteniyorsa dekolteli modellere öncelik verilmesi gerekir. Bunun yanında da önemli olan diğer durum renk tercihi olacaktır. Kırmızı ya da siyah dekolteli elbise veya dekolteli parlak uzun bir elbise rahatlıkla tercih edilebilir.

Düğün gibi özel bir günde herkes en şık olmak ve güzel görünmek ister. Bunu gerçekleştirmenin yollarından biri de iyi bir giysi yani iyi bir abiye seçmektir. Bu durum aslına bakılırsa zor ve kararsızlıklarla dolu bir süreci simgeler. Çünkü abiye modelleri saymakla bitmeyecek kadar çok, hem birbirine benzeyen hem de birbirinden çok farklı birçok modeli içerir.

Kapalı Hanımlar İçin Abiye Modelleri

Tesettürlü hanımlar için seçenekler sadece pelerin değil. Bunun yanında elbette ki yine güpür ve taş ön planda olacak ve iddialı hanımlar için taşlı ya da parlak modeller sıklıkla tercih edilecek. Pelerin detaylı abiyelerde taş kullanımı azaltılarak gösterişin dozu ayarlanan modeller kullanılacak.

Kapalı hanımlar için tesettür elbiseler her zaman ışıltılı parlak ve göz kamaştırıcı modellerle bu sezonda kullanılmaya devam edecek. Abiye modellerde renkler çok koyu olmayacak şekilde belirlenecek. 2019 sezonunda taşlı ve parlak kumaşlardan olan modeller çok fazla tercih edilecek. Bu durumda düğünlerde de tercih edilebilir. Tek parça tesettür abiyeler de kullanım açısından çok kolay ve rahat modeller olduğu için birçok kadının tercihi olacak.

 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ