Bershka Blazer Ceket Modelleri 2019

Blazer Ceket modelleri son dönemde modada çok fazla yer almaya başladı. Bunun en basit nedenlerinden biri çok şık bir kombine olanak sağlamaları. O yüzden kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Aslında spor olmaları nedeni ile sokak modasında da sıklıkla kullanılır. Bu anlamda farklı renklerdeki modelleri Bershka vitrinlerinde mağaza ve şubelerinde de bulmanız mümkündür. Hanımlar arasında çok tercih edilen bu modeller beylerde de farklı bir isim ile bilinir.

Blazer Ceket modası her zaman kadınların kombinlerinde kullanıldığı gibi spor olmasına rağmen ofis kombinlerinde de kullanılır. Aynı zamanda renk seçeneği çok fazla olan modeller bulunduğundan kot pantolon ya da mom jeans gibi modellerle de kombinlenebilmektedir. Aslında bakılırsa bu modeller ilk önce erkeklerde kullanılmaya başlandı ve şimdi artık kadınlarda da kullanılıyor.

Blazer ceketlerin ilk zamanlarına bakıldığında 19. yy’e dayandığını görmek mümkündür. Aslında bu modeller İngiliz kraliyetinde donanma için resmi kıyafet olarak belirlendiği için erkeklerin kullandığı modeller olarak karşımıza gelirler. Bu nedenle de ilk olarak bu şekilde hayatımıza adım attı. Erkek vücut yapısına uygunken günümüzde kadınlar da kullanır.

2019 Blazer Ceket Modası

Sokak modasının da en önemli parçaları arasında yer alan bu modeller genellikle kot pantolonlarla ve jeanlerle kombinleniyor. Biraz şıklık katmak adına topuklu ayakkabılarla kombinlenerek yeni tarzlar yaratmaya olanak sağlıyor. bu şekilde yeni bir trend oluşması da kolaylaşıyor.

Hem klasik hem de spor kombinler yaratmaya olanak sağlayan blazer ceketler, Bershka mağazalarında da şu dönemde düşük fiyatta yer alıyor. Daha çok sonbahar başlarında ve ilkbaharda tercih edildiği için sezon sonu fiyatlarına blazer ceketler de dahil oluyor.

Blazer ceketlerde renk seçenekleri bu sezonda daha çok pastel tonlar göz önünde olacak. Bu nedenle de soft renklerin yumuşaklığı sadelik ve doğallık katarak kombinlerde şık bir rüzgar estirecek. Bu modellerin çoğunda kısa ve dar kesimli modeller dikkatleri çekiyor. Bu modeller kış ve yaz aylarında kombinlenme imkanı sağladığı için hem çok beğeniliyor hem de çok tercih ediliyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ