Moda Model

Altın Alyans Modelleri ve Fiyatları 2019

Altın Alyans Modelleri ve Fiyatları 2019

Evlilik hazırlıkları sırasında çiftlerin en çok kararsız kaldığı durumlardan biri alyans seçimidir. Bir ömür mutlu yaşamı simgeleyen alyanslar farklı modelleri ile artık daha çok seçenek barındırıyor. Geçtiğimiz senelerde Altın Alyans Modelleri kalın ve geniş modelleri içinde barındırıyordu. Ancak atık günümüzde bu modeller çok kaba ve dikkat çekici durduğu için pek beğenilmiyor. Bu nedenle artık daha ince ve daha zarif modeller tercih ediliyor. 2019 sezonunda da yine ince, zarif ve biraz daha bakır rengine dönük modeller trend olacak.

Tüm hayatınız boyunca kullanılacak olan bu aksesuarı seçerken çok titiz ve dikkatli davranılmalıdır. Bu nedenle de parmak boyutları ve ölçüleri oldukça önemlidir. Bu gibi durumlara dikkat edilmesi gerekir. Birbirinden şık ve gösterişli Altın Alyans Modelleri nde sade modeller olduğu gibi yine çok şık ve gösterişli modeller de bulunuyor.

Alyans modası sürekli değişse de klasikleri hiçbir zaman önemini yitirmez. Klasik alyans modelleri son dönemde yine gümüş, bakır ve sarı renk seçenekleri ile çiftlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Bu modeller hala şıklığını sürdürmeye devam ediyor. Bu modellerde orta kalınlık ya da ince modeller yine en çok tercih edilen modellerden olacak.

Altın Alyans Modelleri


Klasik alyans modelleri her zaman en beğenilenler arasında yer almaya devam ediyor. Farklılık isteyenler için bu modellerde bazı küçük detaylandırmalar da yapılabilir. Bazı modellere küçük pırlanta taşları eklenerek hanımların alyanslarına küçük modellemeler yapılabilmekte. Aynı zamanda farklı renklerle de detaylandırma yapmak mümkündür. Sarı ve gümüş tonlarındaki altınlarla aynı yüzük üzerinde şekillerle farklı bir görüntü oluşturulabilir.

2019 sezonunda baş harflerin motif olarak işlendiği alyans modelleri de çok moda olacak. Bu modeller yeni yeni trend olmaya başlasa da kalp ve baş harf motifleri oldukça beğenilerek kullanılan alyanslar arasında yer alıyor.

Önümüzdeki yeni sezonda özellikle ince modeller çok fazla gözde. Bu modeller farklı formlarda da karşımıza geliyor. İnce olup belik modeline benzer sarmal yapı ya da mitolojik bazı modeller alyanslarda sıklıkla karşımıza geliyor. Çok beğenilen bu modeller aynı zamanda beylerin de ilgisini çekerek daha kolay karar verilmesini sağlıyor.

Bombeli modeller de bu aralar biraz daha geride kalan modeller arasında yer alıyor. Altın alyanslarda daha keskin hatların ön planda olduğu modeller de ön plana gelmeye başladı. Keskin hatlara sahip modeller daha sade bir yapıda oluyor genellikle. 2019 sezonunun da hitleri arasında olacak bir modeldir.

Farklı Alyans Modelleri


Alyanslarda farklı modeller artık değişimi isteye çiftlerin gözdesi halinde. Bu nedenle de değişik tasarımlara yönelenlerin sayısı epey fazla. Değişik tasarımlar derken bundan kasıt; artık yüzük modellerinin halka formundan çıkarak farklı modellere bürünmesini söylemek mümkün olabilir. Aslında halka formu korunur. Ancak desen ya da motif olarak farklı ve değişik formlarda demek daha doğru olur.

Renk seçeneklerinin rose, rose gold, gold, gümüş ya da daha bakır tonlarda olduğu alyans modelleri fiyatları ise 500 ₺’den başlayarak modelin ihtişamına göre arttığı ve hemen hemen 5000 liraya kadar ulaştığı modeller mevcuttur. Bu nedenle aslında her bütçeye göre alyans modeli belirlemek mümkündür. Fiyat konusunda bu anlamda rahat olabilirsiniz.

Farklı Evlenme Teklifleri

Kadınlar evlenme tekliflerine çok fazla önem verir. Her zaman değişik bir evlenme teklifi olsun yerine düşünceli ve zaman ayrılıp özen gösterilmiş evlenme tekliflerini daha çok tercih ederler. Bu nedenle farklı olmak için uğraşılmıyorsa bile en azından düşünülerek hazırlanıp gelişi güzel olmadığını hissettirmek gerekir. Bazen özel günlere denk getirilen, yıldönümü, doğum günü gibi günlerde yapılan evlenme teklifleri sıklıkla daha akılda kalıcı olur ve aslında bir taşla iki kuş olarak değerlendirebilirler. Bu amaçla beylere hanımların daha çok farklı, yaratıcı ve bir o kadar da özen gösterilmiş evlilik tekliflerini daha çok beğendiklerini söylemek mümkündür.

Kadınlar evlenme tekliflerinde genellikle daha önceden yaşanan anılarla bağlantılı evlenme tekliflerini çok beğeniyorlar. Bu nedenle bu tarz bir organizasyon ile şaşırtarak bir teklif ve devamında ise bir kutlama ile evlilik yolunda ilk adımı atmak eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.