Moda Model

2019 Vintage Kazak Modelleri

07.12.2018
167
2019 Vintage Kazak Modelleri

Vintage giyim modası son dönemde trend olan bir giyim tarzı diyebiliriz aslında bakıldığı zaman geçmişten günümüze gelen bir trend var desek yanılmış olmayız. Çünkü 80’li ve 902lı yılların sevilen kıyafetleri bu 2018 – 2019 sezonunda tekrardan mağaza vitrinlerine yerleşti. Mom jeansler, göz dolduran vatkalar, kruvaze yakalr, İspanyol paçalar, puantiyeli modeller, ekose deseni ve aklınıza gelebilecek birçok 80 ya da 90 modası bu sene trend oluyor. Bu nedenle de bazı modellere vintage ismi veriliyor diyebiliriz. Vintage Kazak Modelleri bu sezon özellikle hanımların dikkatini çeken modeller arasında yer alıyor. Ayrıca bu modeller çok fazla da tercih ediliyor. Gerçekten vintage kazak tercih edip çok fazla kombinleniyor. Hanımlar şimdinin modası aslında geçmişin modası da denebilen vintage modelleri her alanda kombinliyor.

Vintage Kazak Modelleri sezonla birlikte farklı modelleri farklı kumaş türlerini de mevsimlere göre ayarlayan farklı bir tarz yaratıyor. Bu tarz ile beraber farklı desenler ve stiller de beraberinde geldi. Bu modellerin farklı kombinlerle çeşitlenmesi de şık modellerin oluşmasını sağlar. Vintage kazaklarla sağlanan kombinler Retro bir tarz yaratmaya da olanak sağlar. Bu nedenle çok şık bir görüntü oluşturmak mümkün hale gelir. Ancak vintage giyim tarzında bazı dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Bu noktalar arasında en önemlisi de eski dönemlere ait her parçanın vintage olmayışıdır. Doğru parçaları buluşturmak çok önemlidir.

Vintage Giyim Modası

Kot pantolonlar arasında mom jeans modelleri vintage giyime damga vuruyor. 90’lar modası son zamanlarda günümüze taşınırken onunla birlikte en önemli olan mom jeans modelleri de bunun ne büyük temsilcilerinden biri. Soluk tonlar, açık renkler; beyaz, koyu mavi, yırtık ya da vintage tonlarda mom jeeasler bu sezonun damga vuran ürünleri arasında yer alıyor. Fırfırlı viktoryen üstlerle ya da çiçekli parçalarla tamamlanabileceği gibi düz beyaz tişörtlerle de bu modelleri tamamlamak mümkün.

Kazaklarda en çok çiçekli modeller tercih ediliyor. Aslında gömleklerde de öyle. Minik çiçekli modeller gömlekleri bezeyen en çok rastlanan desenler arasında olacak.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.