2019 Trend Saç Renkleri

Saç Rengi bir kadın için çok önemli ve tüm görünüşünü değiştiren bir etkendir. Bu yüzden yılın renklerini bilmek önemlidir. 2019 için abartılı olmayan renkler ve doğallık ön planda olduğu için buna uygun çoğu ortamda kullanılabilecek renkler önerilmektedir. İşte önerilen renkler arasında yer alanlar;

Gümüş Sarı Saçlar; İki rengin birleşimi ile ortaya çıkan bu güzel ton çok bilinmesede bu yılın popüler Saç Rengi olmaya aday ve denemenizi öneriyoruz. Bu iki rengi sevenler için çok hoş bir renk tercihidir.

Platin Sarı Saçlar; Ünlüler tarafından çok tercih edilen güzel bir tondur ve bu yıl çok daha fazla tercih edileceklerden hatta ilk sıralarda olacak tonlardan biridir.Eğer açık renkleri seviyosanız bu tam size göre olabilir.

Farklı Renkler

Karamel Sarı Saçlar; Her yaş grubuna hitap eden zarif bir renktir. Sıcak ve soğuk tonların karışımı olan bu renk pek çok kişi tarafından beğenilmektedir. Işık durumuna göre altın bronz görüntüsüde verebilir.

Krem Sarı Saçlar; Güzel bir canlılık ve parlak görünümü ile sarı renklerin için en çok tercih edilecek ve sevilecek saç tonudur. Sarı saçı seven ve kendine yakıştığını düşünenlerin kesinlikle denemesi önerilir ve bu yıl çokça görülecek renklerdendir.

Gül Altın Saçlar; İlgi çekici ve canlı bir renk olarak gözleri üstüne toplayan renklerdendir.

Yoğun Siyah Saçlar; Açık tenli kadınlar için en yakışan renk olan siyah her zaman en üst sıralarda olacaktır. Açık tenliler için üst düzey etkileyiciliği olan yoğun siyahlar bu yıl bu etkisi ile yerini hiçbir renge vermeden en üst sıralarda olacaktır.

Bitter Çikolata Saçlar; Oldukça yoğun ve doğal bir görünümü olduğu için çok beğenilen bir renktir ve bu yıl koyu tonlar için en çok tercih edilenler arasında olacaktır.

Bordo Saçlar; Koyu ve açık olan tonları vardır ve özel bir ton olarak görülür. Değişik ve güzel bir görüntü için aranan renktir. Bu yılın gelmesi ile daha fazla görülecektir.

Yoğun Kızıl Saçlar; Bakımına çok dikkat edilmesi gereksede güzel ve kendini fark ettiren değişik bir renk olarak ortaya çıkan bu renk ortamlarda sizi farklı göstermek için birebirdir. Galerideki diğer renk seçenekleri için sağa kaydırabilirsiniz;


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ