2019 Sokak Stilleri

2019 Sokak Stil i öncelikle bizi kovboy modelinde olan ayakkabılarla karşılayacak. Daha sonrasında baktığımız zaman ise salaş bir stille karşı karşıya kalacağız. Western tarzı botlar ve çizmeler bu kış hanımların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alırken topuklu botlarda ise süet modeller yine ön planda olmaya devam edecek. Bunun yanında soluk renklerin yer aldığı sezonda griler ön planda olmaya başlayacak.

2019 Sokak Stil önerileri arasında salaş modelleri tercih etmek yer alacak. Salaş modeller her zaman için sokak modasında rahat ve kullanım kolaylığı sağlayarak sizi avantajlı hale geliyor. Cesur, farklı ve özgür kadını simgeleyen kombinler 2019 sokak modasında yerini almaya başladır. Bu nedenle farklı detaylar, canlı renkler sevilen modeller arasında olacak. Hanımlar için modern görüntüler dikkat çekici ve cezbedici olacak.

Spor giyim sokak modasına yön veren tarzlardan olacak 2019 sezonunda. Düz ceketler ipek elbiselerle kombinlenerek altına da kısa botlarla tamamlanarak elde edilen kombinler hanımların dikkatini çekiyor ve çok modern bir görüntü yaratarak sokak şıklığına ulaşmayı sağlıyor.

Sokak Kombinleri 2019

Sokak modasına yön veren önemli parçalardan biri de hiç şüphesiz ki pantolonlar. Gerek Jean gerek ise kumaş pantolonlar sokak modasının önemli yapı taşları arasında yer alıyor. Kot pantolonları kombinlemek kot ceketler ve topuklu ayakkabılarla daha basit hale gelirken, kumaş pantolonlar için ise beyaz bluzlar dikkat çeken detaylara arasında yer alacak.

Eski dönemde masum, dağınık ve özgür bir stil vardı. Bu stil bu sene de varlığına devam edecek. Örgülü elbiseler, örgülü gömlekler ve etekler bu moda akımının en belirgin parçalarından olacak. Hafif deri dokunuşları olan parçalar da bu temaya uygun modellerden olacak. Deri ceketler tam da bu moda uygun parçalardır.

Geçtiğimiz sene ekstra hacimli paltolar çok fazla dikkat çekti. Bu kabanlar bu senenin sokak modasında yer almaya devam edecek. Ancak eskisi kadar hit bir görüntü sağlamayacak. Yine özellikle hanımlar için daha canlı renklerin yanında parlak kumaştan olan modelleri de kullanılacak.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ