Moda Model

2019 Modası Kazak Modelleri

19.12.2018
180
2019 Modası Kazak Modelleri

Kazak Modelleri 2019 sezonunda farklı ve değişik modellerle bol renk seçeneklerini de beraberinde getirerek karşımıza gelmeye hazırlanıyor. 2019’a gün saymaya başladığımız şu günlerde 2019 bomba gibi gelecek. Beyaz ve ekru tonlarının yer aldığı açık renkli modeller arasında canlı renklerin geçişlerinin olduğu farklı modeller yer alıyor. Denim kumaşların yer aldığı detaylar; cep detayları ve küçük yamalar şeklinde bu modellere rastlamak mümkündür.

2019 Kazak Modelleri nde 80’lerin modası tekrardan trend haline geliyor. Özellikle düşük omuzlu kazaklar dikkatleri çeken modeller arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bunun nedenlerinden biri de yün oldukları için kış aylarında sıcak tutan modeller olmasıdır. Düşük omuzlar küçük ve yoğun desenler bu sezonun vazgeçilmezleri arasında olup aynı zamanda mağazalarda da rahatlıkla rastlanan kazak modelleri arasında yer alır. Bunun yanında kazaklar, kol modelleri ile de dikkat çekiyor. Bol kesimli kollar, kabarık kollar bu sezonun trendleri arasında yer alıyor.

Farklı renk detaylarının ve çizgilerin de hakim olduğu modeller arasında birçok yeni kazak modelleri var. Bu modellerden diğeri de ekose detaylı modeller olarak karşımıza geliyor. Ekose modası 2018 sezonunun sonlarına yaklaşırken trend olmuştu. Ancak şimdi 2019 sezonunda da trend olmaya devam edecek gibi duruyor. Bunun sebebi de çok beğenilip çokça tercih edilmesi diyebiliriz.

Kazak Modası 2019

Kazak Modelleri arasında yer alan farklı renk seçenekleri ve modelleri ile her hanımın beğenisini kazanan salaş kazaklar kullanım alanları olarak çok fazla alanda karşımıza gelebiliyor. Bu nedenle de kombin anlamında da çok fazla rahatlık sağlar. Bu modeller arasında taytlarla ve kot pantolonlarla kombinlenen açık renk tonlarına sahip bazı modeller bulunur. Bu nedenle de farklı alanlarda kullanım kolaylaşmış olur.

Özellikle sokak modasında tercih edilen salaş modellerde ağırlıklı olarak düz renkler ya da geometrik şekillerin olduğu modeller mevcut. Ancak 2019 sezonunda farklı modeller olarak hayvan kürkü desenleri ya da detaylarına rastlanabilecek. Bu durumda da sokak modasına uygu modeller oluştururken aynı zamanda şık kombinler de yaratılacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.