2019 Lise Mezuniyet Elbise Modelleri

Eğitim öğretim yılının neredeyse yarısı bitmek üzere lise son sınıf öğrencileri ise şimdiden Mezuniyet Elbise si bakmaya alış veriş yapmaya başladı bile. Bu nedenle farklı modelleri şimdiden görmeye başlayabilirsiniz. Mezuniyet lise ağındaki gençler için farklı bir hayata ve artık mesleki yönlerini geliştirip meslek hayatı için yani yine yeni bir hayat için hazırlanacakları bir döneme ilk adım olacak. Bu özel gün için özel ve şık görünmek her genç kızın hakkı ve isteğidir. Hem kısa hem de uzun abiye modelleri bu tarz mezuniyet törenleri için gayet şık ve uygun modellerdir.

2019 Mezuniyet abiyeleri arasında farklı renk modeller dikkatleri üzerine çekiyor. Bu modeller arasında canlı renkler de dikkat çekiyor. Özellikle 2019 yılında kırmızı ve mor en çok dikkat çeken renkler arasında yer alacak. Bu modeller şifonla tüller ya da üzerinde ek desenlerle yapılan detaylar dikkatleri çeken ayrıntılar arasında yer alacak. Uzun elbiselerde yırtmaçlar çok fazla yer alacak ancak mezuniyet elbiselerinde yırtmaç detayları çok fazla uygun olmayabilir. Yine de kişi tercihine kalmıştır.

Mezuniyet Abiyeleri 2019

Mezuniyet abiyelerinde moda aslında duru güzelliği ön plana çıkarma temelli. Bu nedenle de sade şıklık daha çok öne çıkarılmaya çalışıyor. Bu anlayışla da dekolteden uzak tül veya taş işlemeli modeller dikkat çekiyor. Mini elbise tercihlerinde ise payetli modeller ile ışıl ışıl olma çabası dikkatleri toplayacak. Payetli modeller daha çok kısa abiyelerde olacak. Uzun abiyelerde ise tül ve şifon detayları ön planda olup sırt dekoltesi de çok fazla yer alacak.

Mezuniyet için hafif uçuk renkli tonlar tercih edilebilir. Somon, bebe mavisi, kavun içi ya da yavru ağzı gibi renkler özellikle de esmer tenli genç kızlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Daha canlı renkler ise kısa elbiselerde kullanılır. Bu elbiselerde dar kesim olanlar dantel detayları ile daha çok dikkat çekecek. Artık taşla tuşla pulla ya da simle yapılan parlaklık daha çok kumaşın kendi parlaklığına kendini bırakacak.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ