2019 Lambader Modelleri

Lambader Modelleri genellikle abajurlardan yola çıkılarak tarif edilen ve kullanım kolaylığı açısından çok fazla kullanılan aksesuarlar arasında yer alır. farklı renkleri modelleri ve farklı konseptteki tarzları ile beğeni kazanılıyor. Aydınlatma açısından çok fazla kullanılan ve beğenilen modeller arasındadır. Kitap okuma saatlerinde genellikle bu tarz aydınlatmalar kullanılır. Genellikle yatak odası ve salonlarda yer verilen modeller arasında yer alır. Bu da farklı modellerin oluşmasına olanak sağlıyor. Evlerin ve ofislerin olmazsa olmazlarında olan lambaderler farklı modelleri ile yeni tasarımlara yer veriyor.

Lambader Modelleri arasında çeşit çeşit modeller olsa da metal ayaklı modeller en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Lambaderler eğer ev dekorasyonunda kullanılacaksa kullanılacak olan odanın konseptine uygun modeller daha çok tercih edilir. Ahşap detayların bulunduğu mobilyalar varsa ahşap ayaklı lambaderler tercih edilebilir. Daha farklı renkli bir konsept varsa da renkli başlıklı lambaderlere yer verilebilir. Lambaderleri konumlandırma esnasında arka tarafa ya da yana doğru konumlandırılmalıdır.

Farklı modelleri olan ve severek dekorasyonlara yer verilen modeller arasındaki aksesuarlardan biridir. Evlerdeki yeri ve farklı modelleri ile öne çıkan lambaderler bulundukları ortama farklı bir ambiyans katar. Uzakdoğu tarzına yakın olarak kağıttan üretilen lambader modelleri ya da gövde ve başlığın birleşerek bütün bir aydınlatma halini almış halidir.

Lambader Dekorasyonu 2019

Yatak odası, salon ve ofislerin vazgeçilmezleri olan lambaderler sadece buralarda değil istenen her odada kullanılır. Işıltılı bir hava katmak istediğiniz oda dekorasyonlarında lambader kullanmanızda fayda vardır. Çünkü doğal bir ışık ve hoş bir görüntü sağlayabileceğiniz nadir dekor ürünleri arasında yer alır.

Sert köşeli mobilyaların yer aldığı ortamlarda yumuşaklık katmak amacı ile daha yuvarlak modelleri olan lambaderleri kullanabilirsiniz. Aynı şekilde yumuşak modellerin yuvarlak geçişlerin olduğu modellere yer verdiyseniz de köşeli başlıkları olan lambaderleri tercih edebilirsiniz. Bunlar için de silindir, dairesel veya da yuvarlak başlıklar tam da odanıza uygun modellerdendir.

Lambaderleri yatak odalarınızda konumlandırmak isterseniz daha çok baş uçlarında tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ