2017 Gelinlik Modelleri

Bir kadının en özel günlerinden birisi; düğünüdür. Herkes düğünün olduğu gün en göz alıcı ve en şık kişi olmak ister. Gelinlik modelleri ise birbirinden farklı tasarımlara sahiptir ve sizi bu güne hazırlamak için sn derece uygundur. Her yıl olduğu gibi bu yıl da gelinlik modellerinde bazı değişimler oldu. Yapılan değişimler sonucu yeni tasarımların ortaya çıktığını ve daha göz alıcı bir hal aldığını söyleyebiliriz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da dantelli gelinlikler ön planda olmaya devam ediyor. Fakat bu yıl biraz farklı olarak danteller ağırlıklı bir şekilde kollarda kullanılıyor. Özellikle düğününü sonbaharda yapmayı planlayan kişiler uzun dantel kollara sahip olan gelinlikleri tercih edebilirler.

2017 Gelinlik Modası

2017 gelinlik modelleri bakımından cüretkar modellerin yer aldığı bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Gelinliklerde genellikle tül ve transparan detaylara yer verilmiştir. Böyle olması sayesinde özellikle tül detaylara sahip olan gelinliklerden hoşlanan kişiler için bu yıl karşılarına çok fazla modellerin çıkacağı bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Ağırlıklı olarak tüllerin ve dantellerin yer aldığı modeller sırt detaylarıyla da dikkat çekici olmayı başarıyor. Bazı gelinliklerde sırt dekoltesinin çok iyi bir şekilde kullanıldığını söyleyebiliriz. Yalnız her ne kadar bu yıl cüretkar modeller moda olsa da gerçekçilikten uzaklaşmayan ve sade tasarımlar da dikkatleri çekmeyi başarıyorlar.

En Şık Gelinlik Modelleri

Son moda gelinlik modelleri her zaman modernliğini koruyan modeller olduğunu görüyoruz. Bu modeller arasında sadeliğin ve zarifliğin ön planda olduğu da dikkat çekiyor.Önceki yıllarda moda olan kabarık gelinlikler artık yerlerini daha sade ve şık duran balık gelinliklere bıraktı. Taşlı gelinlikler yerine ise artık dantel ve tül detaylara sahip olan gelinliklerin ön planda olduğunu görebiliyoruz. Yaka seçimi olarak ise kayık yaka tarzında modelleri seçebilirsiniz. Günümüzde birçok kişinin salon gelini olmak istemediği bu yüzden de hafif gelinlik modeller daha fazla ön plana çıkmayı başarıyor. Tabii bu ayrıntılardan daha önemli olan; sizin ne istediğinizdir. Hayaliniz olan gelinlik modeli ne ise düğününüzde onu da diktirebilirsiniz. Yalnız boyunuza ve vücut şeklinize göre bir gelinlik seçmenizi tavsiye ederiz.

2017 Gelinlik Modelleri


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ