Tesettür Gelinlik Modelleri 2019

Tesettür Gelinlik Modelleri 2019 sezonuna farklı modeller ile adım atmayı düşünüyor. Yenilenen gelinlik katalogları artık kapalı hanımlar için farklı ve daha fazla model seçeneği sunacak. Kapalı hanımların yakındığı konular arasında yer alan gelinlik modellerinin az sayıda olması ve genellikle de birbirine benzemesi. Ancak 2019 sezonunda yeni modellerle hanımların beğenisini kazanmaya hazır gelinlik seçenekleri mağazaları ve internet mağazalarının vitrinlerini süsleyecek.

Tesettür Gelinlik Modelleri bu sene balık model gelinliklere elini attı. Bu modeller çok beğenildi ve çok da sevildi. Yeni yeni kullanılmaya başlanan modeller çok tutuldu. Kalçanın hemen alt kısmından itibaren genişleyerek bileklere uzanan etek tesettürlü hanımlar için çok şık ve modern bir görüntü yaratır. 2019 sezonunda kapalı hanımlar için gelinlik modelleri farklı formlara giriyor demiştik; balık etek gelinlik modelleri bunlardan biri idi. Kabarık etekli ve romantik bir duruş yaratan modeller ise her zamanki gibi göz kamaştırıcı modeller arasında yer alıyor.

2019 Tesettür Gelinlik Modası

2019 tesettür gelinlik modelleri farklı tasarımlarla ve farklı modellerle hanımların gözdesi olmaya hazırlanırken farklı renkteki modeller de dikkat çekiyor. Bu sezon sıklıkla kullanılan üç boyutlu modeller arasında kelebek ve çiçek detaylı modellere sıklıkla yer verildi. Bu detaylar ayrıca çok da beğenildi. Bu nedenle gelecek sezonda da bu modellere yer verilmeye devam edilecek.

Özel detaylar, yeni tasarımlar ve boncuklu modeller de gelin adaylarının beğendiği modeller arasında yer alıyor. Boncuklu modeller çok parlak olmayacak şekilde inci ve taş kullanımı da gelinliğin etek kısmında ya da duvakta kullanılarak bir ışıltı ya da hareket katmak için sıklıkla tercih edilmektedir.

Farklı Tesettür Gelinlikler

Gelinliklerde her zaman beyaz ya da kırık beyaz tonlarına yer verilir bir de krem tonları çok sık kullanılır. Bu sezon yani önümüzdeki 2019 sezonunda farklı renklerde gelinlikler de çok fazla karşımıza gelecek. Bu durum hem tesettür gelinlikler hem de açık hanımların kullandığı gelinliklerde karşımıza gelecek.

Uzun, yere uzanan duvaklar ve kuyrukları olan gelinlikler de bu anlamda dikkat çeken farklı gelinlik modelleri arasında yer alacak. Yine dantel detayları ile süslenmiş kollar ve duvak uçları bu sezonda farklılık yaratan detaylardan olacak. Göğüs bölgesinde dantel ve incinin buluşması da hanımların sevdiği modeller arasına giriyor.

Farklı gelinlikler her zaman gelin adaylarının dikkatini çeken modeller arasında olur. Düğünün en gözdesi kendisinin olmasını isteyen gelin adayları farklı modellerle daha da güzel bir görüntü elde etmeleri mümkün olacağında tercihleri farklı tip modellerden yana olur. Farklı modeller tam da 2019 sezonunda kullanılacak olan gelinlikleri ifade ediyor. Yeni modellere yer verilen 2019 sezonu kapalı olan hanımlar için çok güzel bir sezon olacak.

Gelinlik modellerinde seçilen marka da önemli bir yer taşır. Çünkü markanın kalitesi ve ismi ne kadar iyiyse ürünleri de o kadar kullanışlı ve dayanıklıdır. Günümüzde artık gelinliklerle dış çekimler yapıldığı için yıpranma payı çok yüksek oluyor. Bu durum da gelinliklerin tek kullanımda yıpranmasına ve anında eskimesine neden oluyor. Gelin adayları bu durumlardan oldukça sıkıntı çekiyor. Bu gibi durumları önlemek adına Osmanlı Gelinlik rahatlıkla tercih edilebilecek bir markadır.

Osmanlı Tesettür Gelinlik Modelleri

Osmanlı Moda farklı modellerdeki tesettür gelinlikler için önümüzdeki sezona şimdiden hazırlık yapıyor. Bu nedenle de yeni modelleri şimdiden dikkat çekmeye başladı bile. Osmanlı Moda, gelinlik modellerinde dantelli modelleri farklı formlarda hazırlayarak yeni gelin adayları ile buluşturacak.

Osmanlı Moda da bazı modellerde pelerinler ön planda olacak gibi. Pelerinler genellikle şaşaalı ve görkemli düğünler için vazgeçilmezdir. Bu modeller her gelinin tercih ettiği modeller arasında yer alır. Fakat diğer modellere göre biraz daha farklı fiyata sahipler. Çünkü pelerin gerçekten büyük ve gösterişli bir parçadır.

Bazı modellerin yapıldığı kumaşa göre de fiyatı değişebilir. Bu nedenle de biraz daha yüksek fiyatta olması kaçınılmazdır. Pelerinin dezavantajı, oldukça ağır olmasıdır. Ağırlığından dolayı hareketlerde kısıtlama çok fazla olmaz ama çabuk yorulmak mümkündür. Bu yüzden taşıması oldukça zahmetli parçalardandır. Ayrılabilen pelerinlerin bazılarında ise böyle bir seçenek gelmez. Bu nedenle ayrı takılan pelerinleri tercih etmek daha doğru olur.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ