Örgü Battaniye Modelleri

Örgü Battaniye Modelleri

Günümüzün ev hanımlarının en çok merak ettiği örgü battaniye modelleri çoğunlukla aranılan uygulamalardan bir tanesi de bebek örgü battaniye modelleri ve yapılışlarıdır. Yeni doğan bebekler için olmasa da bir yaşına girmiş bebekler için ideal bir bebek ihtiyaçları arasında yerini korumaktadır.

Örgü bebek battaniye modelleri 2014 yılında olduğu gibi 2015 yılı içinde aynı güzellikte olacak;  diğer modeller farklı materyallerden de yapılmaktadır bazıları şiş ve tığ ile yapılırken bazıları hazır materyallerdir bunlar.  Polar battaniye modelleri ile peluş battaniye modelleri vardır. Tunus işi örgü battaniye modelleri en çok tercih edilen modellerdir ve şişle örgü battaniye modelleri zor olduğu kadarda güzel tasarımlara sahiptir. Nako örgü battaniye modelleri için ise örgü battaniye kenarı modelleri yapıldığı zaman çok daha farklı model yaratarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Örgü Battaniye Modelleri

Bir önceki yazımız olan Bebek Yelek Örgü Modelleri başlıklı yazımızda bebek yeleği, bebek yelek örgü modelleri ve örgü hakkında bilgiler verilmektedir.

Örgü Battaniye Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

eight − 5 =


Yukarı Çık