Lambader Modelleri ve Fiyatları

3
401
2014 ve 2015 ahşap lambader modelleri
2014 ve 2015 ahşap lambader modelleri

Lambader Modelleri ve Fiyatları

Lambader çoğumuzun hiç duymadığı ve hatta duyduysada ne olduğunu bilmediğidir. Lambader modelleri ayaklı avize ya da ayaklı abajur olarak geçer. Lambader modelleri ilk zamanlarda labader olarak geçsede odayı aydınlatma görevinden çok dekoratif özelliği vardır. Lambader modelleri ve fiyatları bakımından kullanılan malzemeye göre farklılıklar gösterir.

Lambader fiyatları ortalama modellerine göre 52 – 300 Türk Lirası aralığında satışı yapılmaktadır. Lambader modellerinin genellikle ayak kısımları ince ve uzun yapılır. Lambader fiyatları ve modelleri her bütçeye uygun ucuz lambader tüketici için tasarlanılmış olması en güzel yanıdır. Taşlı lambader modelleri, metal lambader modelleri, klasik lambader modelleri, ikea lambader modelleri, istikbal lambader modelleri, koçtaş lambader modelleri; 2014 ve 2015 modelleride yer alan bir koleksiyon hazırladık. Lambader modelleri nasıl yapılır gibi bir düşünceniz var ise düşünmeyi bırakın ve dediğimiz gibi her bütçeye uygun lambader fiyatları mevcuttur.

Lambader Modelleri ve Fiyatları

Bir önceki yazımız olan Koltuk Yıkama başlıklı yazımızda buharlı koltuk yıkama, koltuk temizleme ve koltuk yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here