Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

1 yıl önce

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Alman asıllı Adolf Dassler ve Rudolf Dassler kardeşlerin öncülüğünde Gebrüder Dasslerr OHG Adidas ayakkabı fabrikasını hayata geçirerek Adidas spor ayakkabı üretimiyle başlamıştır. Adidas spor ayakkabı modelleri ilk zamanlarda sıradan tasarımlara sahip kauçuk malzemeden üretilirken adidas ayakkabı pazarında adını duyuracak girişimlerde bulunarak ilk önce atletizim için koşu ayakkabısı günlük yaşam için ise yürüyüş ayakkabısı üretimine geçmiştir. Bazı ürünlere verdiği alt kategoriler şunlardır. Adidas spezial, adidas training, adidas orginals, adidas neo, adidas outdoor ve adidas futbol kategorilerinde bayan spor ayakkabı ve erkek spor ayakkabı seçeneği ile binlerce model sunuyor.

Adidas spor ayakkabıları en iyi sponsorluklar ile tanıtmaktadır. Ünlü kişilerin ayağına giydiği ürünler ön planda tutularak hayran kitlesine hızlı bir şekilde ulaşmaktadır.

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Nike Spor Ayakkabı Modelleri başlıklı yazımızda bayan spor ayakkabı, erkek spor ayakkabı ve nike ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

11 − 4 =


Yukarı Çık